aboutus

Shenzhen Mino Household Products Co. LTD

Shenzhen Mino Household Products Co. LTD Shenzhen Mino Household Products Co. LTD Shenzhen Mino Household Products Co. LTD Shenzhen Mino Household Products Co. LTD Shenzhen Mino Household Products Co. LTD
1 2 3 4 5
Shenzhen Mino Household Products Co. LTD
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
اقیانوسیه
تعداد کارمندان: 50~80
فروش سالانه: 10000000-20000000
سال تاسیس: 2014
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
معرفی

شنژن مینو محصولات خانگی شرکت با مسئولیت محدود در سال 2014 تاسیس شد ، یک تولید کننده حرفه ای متخصص در تولید و تولید بطری آب سیلیکون ، فنجان سیلیکون ، مجموعه سفر سیلیکون ، محصول کودک سیلیکون و سایر محصولات خانگی سیلیکون است. مساحت زمین ما تقریبا 2000 متر مربع است متر. همه مواد ما سیلیکون ایمن غذا ، مطابق با استانداردهای FDA است.

ما در شنژن با دسترسی راحت حمل و نقل واقع شده ایم.کارکنان باتجربه ما که به کنترل دقیق کیفیت و خدمات متفکرانه مشتری اختصاص یافته اند ، همیشه در دسترس هستند تا درباره نیازهای شما صحبت کنند و رضایت کامل مشتری را تضمین کنند.در سال های اخیر ، شرکت ما یک سری تجهیزات پیشرفته از جمله 5 قطعه 200 تن ماشین تشکیل خلاuum هیدرولیک ، 2 قطعه 250 تن ماشین هیدرولیک تشکیل خلاuum ، اجاق گاز عمودی ، دستگاه تزریق سیلیکون 3 هیدرولیک طیف وسیعی از ابزارها و تجهیزات آزمایش ، خط تولید کامل از چاپ ابریشم ، پاشش ، دوختن ، با یک تیم طراحی و توسعه قوی.علاوه بر این ، ما گواهینامه های FDA / LFGB / ROHS / REACH / UL به دست آورده ایم.محصولات ما همچنین به مشتریانی در کشورها و مناطقی مانند آمریکای شمالی ، اروپای غربی ، آمریکای جنوبی ، آسیای شرقی ، خاور میانه صادر می شود.

ما همچنین از سفارشات OEM و ODM استقبال می کنیم.این که آیا کالای فعلی را از فهرست ما انتخاب می کنید یا به دنبال کمک مهندسی برای برنامه خود هستید ، می توانید با مرکز خدمات مشتری ما در مورد نیازهای خود صحبت کنید. ما می توانیم دقیقاً همان مورد هنری یا نمونه هنری مشتری را تولید کنیم.چشم انداز ما این است که از طریق نوآوری مداوم و ایجاد برند ، به یک شرکت تولید کننده لوازم خانگی مورد احترام و شناخته شده جهانی تبدیل شویم.

 


 

چین Shenzhen Mino Household Products Co. LTD نمایه شرکت 0

چین Shenzhen Mino Household Products Co. LTD نمایه شرکت 1

تاریخ

در سال 2014 ، گاوین ژانگ شرکت محصولات سیلیکونی را که به مدت 6 سال کار می کرد ترک کرد و مبلمان خانگی مینو را تأسیس کرد.در آغاز این شرکت فقط 6 نفر داشت که عمدتا تجارت می کردند.پس از 2 سال بارندگی ، این شرکت سعی کرد اولین محصول را در آوریل 2016 تولید کند. یک محصول ثبت اختراع خود تولید شده ، بازخورد از بازار مصرف خوب است.این نامه به ما می گوید که مسیر درست است و مصرف کنندگان به محصولات خوبی احتیاج دارند.در سال 2017 ، این شرکت تصمیم گرفت تا نیاز مشتری محصولات آشپزخانه خانگی را به عنوان هدف حل کند.-8 محصولی که بتواند نیاز مشتری و نقاط درد را رفع کند.
در مارس 2018 ، یک مرکز طراحی در شنژن تاسیس شد و یک قرارداد توسعه استراتژیک با یک شرکت معروف طراحی داخلی امضا شد.
در سال 2019 ، استراتژی توسعه با طراحی به عنوان هسته اصلی و محصول به عنوان نیروی محرک به طور رسمی تأیید شد.

 

چین Shenzhen Mino Household Products Co. LTD نمایه شرکت 0

چین Shenzhen Mino Household Products Co. LTD نمایه شرکت 1چین Shenzhen Mino Household Products Co. LTD نمایه شرکت 2

اطلاعات تماس